Clicky

  مرکز آموزش نیروی انسانی پدرام راد(ماناپ) به نمایندگی موسسه آموزشی نیروی انسانی شهیدمهدوی ویژه علاقمندانی که برای ارتقاء عملکرد و موفقیت های شغلی خود همواره درجستجوی کسب آگاهی و مهارت های نوین در دنیای کسب و کار هستند با هدف تقویت شایستگی ها و صلاحیت های تخصصی وحرفه ای علاقمندان، دوره های آموزشی برگزار می کندو به فراگیرانی که این دوره ها را با موفّقیّت به پایان برسانند گواهی معتبر ضمن خدمت ارائه داده می شود و در سامانه ltms آموزش و پرورش ثبت می شود. این مرکز با طراحی آموزشی منسجم و با داشتن تجهیزات به روز و مربیان​​​​​​​ مجرب می تواند در توانمندسازی افراد جویای کار و سرمایه های انسانی سازمان ها، نقش مهمی ایفا کند. 
​​​​​​​

​​​​​​​

   سازمان ها همیشه با تغییر و تحولات گوناگونی در محیط کار خود مواجه هستند، یکی از راه حل ها برای این که بتوانند به راحتی بااین تغییرات کنار بیایند، آماده سازی کارکنان و همسو ساختن آنان با تغییرات است. بقای هر سازمان به میزان توانمندی نیروی انسانی آن بستگی دارد و حتی کلیات سازمان ها، رشد و بالندگی ،مرگ سازمان ها به سرمایه انسانی و دانش کارکنان شایسته ارتباط دارد. بنابراین آموزش توانمندسازی کارکنان، سرمایه گذاری برای رسیدن به اهداف سازمانی است.
 یک بررسی سه ساله در سنگاپور نشان می دهد که 17 درصد شرکت های تجاری و صنعتی این کشور ورشکست شده اند.در حالی که این نسبت در مورد شرکت هایی که آموزش کارکنان را انجام داده اند کمتر از 1 درصد بوده است.
 از سوی دیگر در برخی از موسسات پژوهشی صاحب نام دنیا، ارزش مدارک علمی دانشگاهی، تنها 3 تا 5 سال است و چنانچه دارندگان این گواهینامه ها، بعد از این سال ها ، آموزش خود را دنبال نکنند از ارزش علمی آموزش های پیشین آن ها کاسته خواهد شد. به عنوان نمونه آموزش مداوم پزشکان شرط مجوز حرفه ای فعالیت آنان می باشد.
​​​​​​​
​​​​​​​
 
   مرکز آموزشی نیروی انسانی پدرام راد، با هدف توسعه شایستگی های حرفه ای معلمین دولتی ، غیردولتی و علاقمندان فعالیت خود را شروع کرده است.
 اصلی ترین رسالت موسسه، ارتقاء عملکرد و موفقیت های شغلی همکارانی است که  همواره در جستجوی کسب آگاهی و مهارت های نوین برای پیشرفت و ممتازشدن در دنیای کسب و کار هستند.
 ما قصد داریم تا از طریق آموزش فنون جدید در ایجاد تغییرات مانا و معناداری در شرایط شغلی شما سهیم باشیم.​​​​​​​
​​​​​​​

​​​​​​​
​​​​​​​طراحی دوره های آموزشی کار آمد با هدف ارتقاء سطح آگاهی و کمک به افزایش شایستگی های فرهنگی-تربیتی و مهارت های حرفه ای نیروی انسانی
برگزاری کارگاه های آموزشی حضوری ویژه معلمین و علاقمند به این حرفه
برگزاری کارگاه های غیرحضوری با بهترین پلتفرم های آموزشی و برقراری ارتباطات تعاملی.
برگزاری کارگاه های نیمه حضوری ویژه علاقمندان جهت رفع اشکال.
استفاده از اپلیکیشن اختصاصی(کاربری آسان، سرعت بیشتر در دسترسی به محتوا، دریافت نوتیفیکیشن(Notification) اطلاعیه ها،شرکت در آزمون ها و ...)
برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی ویژه مدیران.
امکان حضور فراگیران در کلاس های درس با حضور دانش آموزان به جهت کسب تجربه بیشتر.
پشتیبانی فراگیران موفق و ایجاد فرصت های شغلی.

درباره ما 

ماموریت ها

چشم انداز

خدمات